VIDEO/ Elita dhe Gjiko zbuluan gjininë e bebit nr.2!

Elita Rudi dhe reperi Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Kishte kaluar vetëm pak nga ditëlindja e parë e Zërit, bekimit të parë të familjes Gjiko kur moderatorja simpatike mësoi se është në pritje të ëmbël.

Teksa Elita ndodhet në tremestrin e dytë të shtatzënisë, këtë fundjavë familja kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së bebushit.

Siç së fundmi e do tradita, në një tullumbac të fryrë qenë futur pendë që në këtë rast ishin ngjyrë rozë. Pra, bebushi që do t’i bashkohet së shpejti familjes do të jetë vajzë.

Fëmija i dytë i Elitë pritet të vijë në jetë në fillim të vitit 2021.

easy dinner ideas
Previous Article