A nuk e merituan? Gazetarët e pyetën për  Burak Ozçivit, Neslihan Atagul i kthehet shumë keq!

Aktorja turke Neslihan Atagül mori pjesë në prezantimin e koleksionit 2020-2021 të Hatemoğlu AW, fytyra e të cilit eshte bashkëshorti i saj, Kadir Doğulu.

Por gazetarët që e prisnin jashtë nuk e pyetën për këtë; ata iu kthyen historive të vjetra mbi Burak Özçivit me të cilin Neslihan ka interpretuar në serialin “Kara Sevda”, dhe e pyetën nëse do të luante përsëri me të. Neslihani nuk duroi më. “ Po juve cfarë ju duhet? C`janë këto pyetje, s`e kuptoj, nuk më pëlqejnë fare”, u shpreh ajo.

 

View this post on Instagram

 

نسليهان والقصف😂😂🤘🏻🤘🏻 منيح بردتلي قلبي اسألتن سخيفة😒 • • @kadirdogulu مسلسلات متوفرة حالياً على قناتنا👇🏻👇🏻 Babamıngünahları “خطايا أبي” vuslat vuslatdizi تم تنزيله كامل fatihharbiye حلقة فقط 13″فاتح حربية” sefirinkızı “يتم تنزيله الان karasevda الان يتم تنزيله الرابط بالبايو👆🌻#Kadir_Doğulu #kingkadir #kadir_doğulu #kadirdoğulu #kadirdogulu #KadirDoğulu #KDFC #vuslat #neslihankadirevleniyor #neslihankadir #azizkorkmazer #kosemsultan #alpereren #banasevmeyianlat #neskad #ابنة_السفير #Sefirinkızı #karasevda #neskadfamily #neskadfans #neslihanatagul #neslihanatagül #nermac #نسليهان_أتاغول #AzFer #فاتح_حربية #fatihharbiye #قادير_دوغلو #الوصال

A post shared by King Doğulu✨ (@kadir.dogulu04) on

Më herët i shoqi i saj ka thene se me Burakun, nuk do të jenë kurrë miq!

easy dinner ideas
Previous Article