Kush tha që ishte ditëlindje modeste! Soni Malaj nxjerr pamjet e festës së saj luksoze!

Pak ditë më parë, Soni Malaj mbushi 39 vjec dhe sic u tha, në këto kohë pandemie, nuk kishte pasur në plan të organizonte dicka të madhe. Mesuam po keshtu se pavaresisht kesaj, shoqëria e kishte surprizuar me dicka të këndshme dhe të thjeshtë.

Por nga videoja e festës që vetë Soni hodhi së fundi në Instagram, u pa se ajo vetëm një festë e thjeshtë që nuk ishte në fakt! Ambjenti luksoz e tregon qartë se gjithcka ishte organizuar me shumë kujdes. Nuk cuditemi aspak që kjo për këngëtaren u kthye në një mbrëmje “magjike”, të cilën e kaloi në shoqërinë e partnerit dhe njerëzve të saj më të dashur!

 

Previous ArticleNext Article