Kostumet më të mira të Halloween nga të famshmit… deri tani!

Edhe pse Halloween nuk ishte mbrëmë , kjo nuk i ka ndaluar yjet që të fillojnë me nxehmjen e kostumeve të Halloween-it nga shtëpia për këtë vit. Një numër celebritetesh- duke përfshirë Kim Kardashian, Justina Machado , Nelly , Rosalia, Megan Thee Stallion, Vanessa Hudgens- kanë debutuar tashmë pamje të mrekullueshme. Më poshtë do të gjeni kostumet “më të frikshme” deri tani.

17. Paris Hilton si gjithmonë

Hilton merr 10 për mundin që shikon në garderobën e Vogue duke provuar disa nga kostumet më të njohura, ndër to edhe një lepurushe PlayBoy.

16. Charli XCX si një monstër prej latex-i?

Nuk e dimë ende se cfarë synon bukuroshja me këtë kostum, por ne po e adhurojmë makeup-in lejla me këtë dorezë të frikshme!

15. Bella Thorne si Kësulëkuqja

Aktorja e Disney i kishte tashmë flokët e kuqe për ta kompletuar sa më mirë këtë pamje, megjithatë merr akoma më shumë pikë me shishen e verës së kuqe në sfond!

14. Kylie Jenner si Power Ranger i kuq

Jepi, jepi Kylie! Moguli i bukurisë u bashkua me disa miq për të krijuar këtë kostum Halloween dhe sigurisht ajo do ishte Power Ranger i kuq

13. Rosalía si Leeloo nga “Elementi i Pestë”

Bashkëpuntorja e “Con Altura” frymëzuar nga personazhi i preferuar i fansave nga “Elementi i Pestë” 1997 , Milla Jovovichi ,ky kostum është jashtë kësaj bote!

12. Kandi Burruss si një cheetah

Ky kostum i ndritshëm nga ylli i “Real Housewives of Atlanta” janë pizhamet e maces! Burruss ka dalë zyrtarisht nga shtëpia dhe në natyrë.

11. Vanessa Hudgens si një merimangë e zezë

SI zakonisht, ylli i  “High School Musical”  ka debutuar në ansamble të shumta të frikshme këtë Halloweek, duke përfshirë një ‘Catwoman’ bindëse dhe një zog Hitchcockian. Por është kjo pamje merimange – përfshirë një rrjet të madhe – që del me teper në pah.

10. Megan Thee Stallion si Yumeko nga “Kakegurui”

Artistja e mrekullueshëm e “Mos u ndal” veshur si Yumeko, postuar të enjten në Instagram, mund të jetë ose jo një kostum zyrtar i Halloween. Sido që të jetë, kjo veshje e frymëzuar nga anime – e bërë nga vetë Meg – është mahnitëse dhe meriton vëmendje.

9. Carrie Ann Inaba si Kllouni Pennywise

Dhjetë për këtë pamje fantastike nga gjykatësja e “Dancing With the Stars” Inaba.

8. Kim Kardashian dhe bashkëpuntorë si skuadra ‘Tiger King’

Ylli i Reality dhe shoku i saj Jonathan “Foodgod” Cheban mbretërojnë si yjet e “Tiger King” Carole Baskin dhe Joe Exotic – plus katër këlyshë të adhurueshëm tigër.

7. Halsey si Nusja e Vdekur

Tim Burton do të ishte krenar për këtë ansambël të frikshëm frymëzuar nga ‘musical’ i regjisorit në vitin 2005.

6. Justina Machado si Carrie

Justina Machado

Ky homazh i “Dancing With the Stars” për Stephen King, i përket aktores “Një ditë në një kohë” Machado, është tmerrësisht i menduar.

5. Nelly si Freddy Krueger nga “Makth në Elm Street”

Nelly

Një tjetër trembje nga episodi i Halloween-it me temë “Dancing With the Stars”, ky kostum i frikshëm “Nightmare on Elm Street” nga reperi Nelly është me të vërtetë i dalë nga makthet.

4. Rico Nasty si Joker-i

Dikush ndezi sinjalin Bat – ky realizim në stilin Gotham nga reperi Rico Nasty nuk është shaka.

3. Kelly Ripa dhe Ryan Seacrest si Moira dhe David nga “Schitt’s Creek”

Aktorët shprehen se nuk janë dukur ndonjëherë më mirë.

2. Mindy Kaling si Devi nga “Never Have I Ever”

Asnjëherë nuk e kemi dashur një kostum të Halloween më shumë se sa kjo ë ka zgjedhur këtë vit Mindy Kaling

1. Saweetie as Destiny’s Child

Ne nuk mund ta përballojmë këtë zgjedhje kostumi nga krijuesja e hitit “Tap In”, Saweetie, e cila në një farë mënyre filmoi një video të tërë mini muzikore si tre anëtaret e Destiny’s Child.

easy dinner ideas
Previous Article