Hailey Bieber konfirmon streçet e Saint Laurent si një domosdoshmëri për look-un e dimër-vjeshtës

Nëse kanë mbetur ende dyshime, streçet latex Saint Laurent janë një lider i domosdoshëm i modës së vjeshtë-dimër 2020. E famshmja e fundit për të konfirmuar këtë trend është modelja e njohur Hailey Bieber e cila, të premten, 20 nëntor, dy ditë para ditëlindjes së saj të 24-të, u pa në Los Angeles veshur me pantallona të ngushta me shumë shkëlqim të shtëpisë franceze të modës drejtuar nga Anthony Vaccarello.

Kombinuar me të gjitha ( pothuajse) pamjet e koleksionit të grave të vjeshtë-dimër 2020, parë në shkurt të këtij viti në pasarelën në Javën e Modës në Paris, streçet latex me bel të lartë ishin veshur nga Hailey Bieber në një pamje kaq të kompletuar dhe të ngjashme me ato të pasarelave. Modelja, ylli i kopertinës së botimit të Tetorit 2020 të Vogue Italia, shoqëroi pantallonat latex me një xhaketë biker prej lëkure të zezë, një këmishë me jakë harku në material të shtypur me pika, një çantë me një rrip të gjatë prej metali të artë dhe këpucë te zeza me majë.

Hailey Bieber, e cila në muajt e mëparshëm kishte qenë mbretëresha e pamjeve tona komode, u pikas disa herë me tuta të gjera dhe bluza të mëdha me bashkëshortin e saj Justin, me këtë veshje të fundit të Saint Laurent është rikthyer për të kërkuar pozicionin e saj në mesin e modeleve më seksi dhe magjepsëse të vitit 2020 . Para saj, ndër yjet e fundit që i janë nënshtruar joshjes së veshjeve latex janë Kaia Gerber dhe Kim Kardashian, të pikasura veshur me latex në fillim të vitit 2020.

Previous Article