Dhurata e Krishtlindjes; Greis Petroviç bëhet bënë për herë të dytë!

Modelja dhe sipërmarrësja Greis Petroviç është bërë nënë për herë të dytë, teksa familjes i është bashkuar bebushi Andrea.

Ndonëse i vogli ka ardhur në jetë disa ditë më parë, më 2 Dhjetor, mami Greis e ndau ngjarjen e bukur me publikun mëngjesin e sotëm në kremtimin e Krishtlindjes.

Greis Petroviç dhe bashkëshorti Ilir janë edhe prindër të një vajze 2 vjeç e gjysmë, e cila quhet Emel!

Previous Article