Kur ish-i shkon aq mirë me partneren aktuale, sa i bën dhe dhurata!!!

 Teuta Krasniqi ka arritur të ruajë një marrëdhënie mjaft të mirë me bashkëshorten e re të ish-partnerit të saj, Blero. Në fakt, vazhdimisht në publik ajo dhe Afrona Dika janë treguar mjaft të sjellshme me njëra-tjetrën, por tani Teuta i cuditi të gjithë me gjestin e saj të fundit: aktorja i bëri një dhuratë për Krishtlindje, një krem nga kompania e saj dhe e bashkëshortit aktual, Adonisit.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë Afrona, e cila e ka falënderuar publikisht Teutën për dhuratën.

 

 

Blero vetë e ka rrëfyer se më ish të shoqen ruajnë një marrëdhënie mjaft të mirë e madje ka qenë dhe për darkë në shtëpinë e saj.

Previous Article