U bë nënë pak ditë më parë; zbulohet identiteti i partnerit të Shkurte Gashit!

Ndonëse është një ndër këngëtaret më të njohura në Kosovë e diasporë, Shkurte Gashi ka ditut ta mbajë jetën private larg kërshërisë së publikut. Pak ditë më parë lajmi se Gashi u bë nënë për herë të parë ishte surprizues për këdo, duke qenë se këngëtarja e ka mbajtur sekret shtatzëninë.


‘Prive’ ka zbuluar edhe identitetin e partnerit të Shkurtes, me të cilën artistja ka një histori dashurie disa vjeçare. Ai quhet Albert dhe dyshja kanë ditur ta mbajnë romancën larg vëmëndjes së medias e publikut.

Previous ArticleNext Article