Alketa Vejsiu feston ditëlindjen mes lulesh, me një foto tha një mijë fjalë!

Me një buqetë të mrekullueshme tulipanësh, Alketa Vejsiu na tregoi në Instagram se ka ditëlindjen. Urimet vërshuan për moderatoren aq të dashur për publikun, e cila zgjodhi të postonte një foto mjaft të thjeshtë, por shumë të bukur në këtë ditë kaq speciale për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

  “Amor”, ka shkruar Alketa, fytyra e së cilës rrezaton kaq shumë gëzim. Dhe arsyet për këtë nuk i mungojnë. Ky 37 vjetor e gjen moderatoren mëse të plotësuar, si në rrafshin personal, ashtu edhe në atë professional. Projekti i fundit, “Love Story” që erdhi si risi për ekranin shqiptar, u dëshmua një sukses. Audienca e lartë e dëshmoi qartë preferëncën për këtë reality shoë kaq të vecantë. Dhe Alketa premton të mos ndalet këtu, por ka dhe shumë projekte të tjera në të ardhmen, të cilat do t`i realizojë padyshim me të njëjtin përkushtim e profesionalizëm si gjithmonë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Previous ArticleNext Article