Jill Biden: 6 momentet më të mira të Zonjës së Parë

Joe Biden është Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe sot është përfundimisht dita e inaugurimit. Me zgjedhjen e tij, vendi gjithashtu mirëpret Zonjën e Parë të re që do ta shoqërojë atë gjatë mandatit të tij. Emri i saj është Jill Biden, ajo është një mësuese, dhe ne tashmë kemi folur për të në thellësi, duke zbuluar të gjitha detajet në lidhje me historinë e bukur dhe të komplikuar të dashurisë që e lidh atë me burrin e saj Joe.

Dita e Përurimit filloi me meshë në Katedralen e Shën Mateut në Uashington. Për këtë rast, Jill veshi një pallto Markarian me një jakë kadifeje blu dhe menge njelloj mbi një fustan me një teksture dhe gjatesi me te shkurter . Pjesa e siperme e fustanit ishte zbukuruar me perla dhe kristale Swarovski në një model delikat me lule. Të njëjtat kristale Swarovski dekoruan pallton. Pranë saj, burri i saj Joe, me një pamje totale Ralph Lauren. Për ngjarjen që pasoi betimin, ajo zgjodhi një veshje totale të bardhë nga Gabriela Hearst, e përbërë nga një fustan elegant dhe një pallto, të dyja me qëndisje me lule.

Ne tashmë e kishim mundësinë për të hedhur një vështrim në stilin e Zonjës së Parë të re në ditën e zgjedhjeve, për të zbuluar se ajo preferon pamjen klasike dhe markat amerikane. Atë ditë ajo veshi një fustan të prerë në mënyrë asimetrike nga Oscar de la Renta me qëndisje me lule. Marka juaj e preferuar e këpucëve? Jimmy Choo. Deri më tani ajo kurrë nuk e ka tradhtuar atë.

Jill Biden in Brandon Maxwell
Jill Biden në Brandon Maxwell
Jill Biden in Gabriela Hearst
Jill Biden në Gabriela Hearst
Jill Biden in Gabriela Hearst
Jill Biden në Gabriela Hearst
Jill Biden
Jill Biden in Oscar de la Renta, Jimmy Choo shoes
Jill Biden veshur me Oscar de la Renta, këpucë Jimmy Choo
Jill Biden in Jonathan Cohen, Jimmy Choo shoes
Jill Biden në Jonathan Cohen,këpucë Jimmy Choo
Previous ArticleNext Article