Mami e re me stil; frymëzohuni nga Gigi Hadid për veshjet e radhës!

Që kur u bë nënë më 24 shtator 2020, Gigi Hadid dhe vajza e saj e vogël janë sigurisht të pandashme.  Supermodelja, tashmë në statusin e nënës është parë disa  herë ndërsa duke shëtitur në rrugët e Neë York-ut me Khai e saj të vogël.

Përveç karrocës luksoze, më e madhja e motrave Hadid sapo tregoi një seri pamjesh që na kanë tërhequr veçanërisht vëmendjen. Arsyeja? Veshjet në dukje të thjeshta por që në secilën prej tyre ka elelmentë stili që ja vlen të kopjohen.

Nëse jeni një mami e re dhe në morinë e impenjimeve ku epiqendra është bebushi që ke sjellë në jetë, ju kursejmë kohën duke ju sugjeruar disa ‘outfit-e’ sugjeruar nga Gigi Hadid.

Previous ArticleNext Article