E kemi të gjithë në shtëpi; ja produkti i lirë që përdor Jennifer Lopez për rrudhat!

 

Të gjithë ja njohim e ja zilepsim Jennifer Lopez rininë e përjetshme. Ndonëse është 51 vjeç, për yllin latin plakja dhe rrudhat janë fjalë që nuk asnjë lidhje me të.

Së fundmi Lopez habiti jo pak teksa rrëfeu se nuk ka injektuar asnjëherë botox, ndonëse kjo deklaratë e saj nuk është besuar nga pjesa më e madhe e publikut.

BEVERLY HILLS, CA – FEBRUARY 22: Jennifer Lopez arrives at the 2015 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 22, 2015 in Beverly Hills, California. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

Së fundmi JLo ka zbuluar edhe një sekret të kujdesit ndaj lëkurës, sipas të cilit prej vitit 1998 nën këshillimin e një dermatologu, ajo ka nisur të përdorë çdo ditë vaj ulliri në lëkurë. Por sërish fansat janë të sigurt që ajo ka bërë ndërhyrje në lëkurë, pasi sipas tyre, është e pamundur që të jetë kaq e re edhe në moshën 51-vjeçare. Ata nuk e besojnë dot se vaji i ullirit ka bërë “magji” në fytyrën e saj.

Previous ArticleNext Article