Nënë për herë të parë; Princeshë Eugenie zbulon portretin dhe emrin e bebushit!

Princeshë Eugenie dhe bashkëshorti i saj Jack Brooksbank u bënë prindër më 9 shkurt teksa mirëpritën në jetën e tyre fëmijën e parë të dyshes. Këtë të premte çifti i familjes mbretërore britanike kanë zbuluar për publikun emrin dhe portertin e të porsalindurit.

Pallati Buckingham ka konfirmuar se djali i Eugenie dhe Jack është pagëzuar me emrin August Philip Haëke Brooksbank.

Mami e re ka zbuluar për herë të parë portretin e djalit të saj nëpërmjet një foto zyrtare familjare së bashku me të birin dhe bashkëshortin.

Djali i 30 vjeçaresë është i 11-ti në radhë për fronin mbretëror dhe është nipi i Princ Edwart, djalit të mbretëreshë Elisabeth.

 

 

 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article