Familja Baldwin shihen më të lumtur se kurrë në premierën e filmit të ri!

Alec Baldwin dhe bashkëshortja Hilaria bënë paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq me të gjashtë fëmijët e tyre të martën në NYC.

Familja po feston publikimin e filmit të animuar të Alec “The Boss Baby: Family Business” vazhdimi i “Boss Baby” i vitit 2017.

Në mars, Alec dhe Hilaria mirëpritën fëmijën e tyre të gjashtë, vajzën Lucia, vetëm gjashtë muaj pasi 37-vjeçarja lindi djalin Eduardo.

Banda Baldwin dukej tërheqëse në tapetin e kuq me kostume të zeza, të kompletuara me kravata prej qafë mëndafshi dhe këmisha të bardha.

Pavarësisht nga menaxhimi i gjashtë fëmijëve nën moshën shtatë vjeç, Alec dhe Hilaria dukeshin të qetë ndërsa pozonin për fotografi me fëmijët e tyre.

Previous ArticleNext Article