20.5 C
Tirana
E premte, 9 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Një femër si Amanda, edhe në punë e veshur gjithë stil!!!

“Ndoshta vetgëm kur të bëhem 70 vjec do resht së kujdesuri kaq shumë veten”, tha së fundi Amanda Holden, një yll mediatik në Britaninë e Madhe. Amanda është 50 vjec, por sfidon cdo 20 vjecare me pamjen e saj dhe format perfekte. Ajo shkëlqeu sot edhe në rrugë, pasi doli nga Radiol Heart. Prezantuesja ra në sy me stilin e saj gjatë ecjes në rrugët e Londrës. Thjesht, por edhe shik njëkohësisht Amanda tregoi se eleganca, ndonjëherë, nuk është aspak e vështirë të arrihet edhe pa u munduar tepër!

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit