Më shumë se luks; brenda 4 shtëpive ku jetuan Tom Ford dhe bashkëshorti Richard Buckley

Tom Ford dhe Richard Buckley kohët e fundit jetuan në një pronë në lagjen Holmby Hills të Los Anxhelosit (aty ku edhe Richard mbylli sytë përgjithmonë) pasi blenë shtëpinë  për 38.75 milion dollarë në 2016.

Shtëpia përmban nëntë dhoma gjumi, shtatë tualete, një bibliotekë, një dhomë të hapur në natyrë, një pishinë, fushë tenisi dhe një kopsht me trëndafila.

Shtëpia e çiftit në Los Angelos

Shtëpia e çiftit në New York 

Shtëpia e çiftit në Londër

Shtëpia e çiftit në Santa Fe (Meksikë)

 

Previous ArticleNext Article