Më tradhëtoi në lokalin e shoqes time; moderatorja shqiptare rrëfen tradhëtinë e ish-bashkëshortit!

E ftuar në programin ‘Glamour Zone’ moderatorja Dajana Shabani tregoi për rikthimin së shpejti në ekran si dhe ndër të tjera rrëfeu detaje nga divorci me babain e vajzës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dajana Shabani (@dajana_shabani)

Dajana e ka pranuar gjithmonë që shkaku i ndarjes nga ish-bashkëshorti ka qenë tradhëtia por këtë të premte moderatorja e Ora Neës rrëfeu për herë të parë detaje nga tradhëtia e ish-bashkëshortit.

“Ai kishte ardhur në Shqipëri. Një vajzë e huaj, vjen këtu për t`i bërë surprizë. Ata ishin së bashku tek lokali shoqes sime, por ish-burri nuk e dinte që njihja pronaren. Ajo më merr në telefon dhe më tha që i kishte të dy përpara syve. Në atë moment, mora ish-burrin në telefon dhe i thash që nuk kemi më punë bashkë, i nxorra valixhet jashtë dhe nderrova bravën e derës. Mëpas e mori në telefon avokatja ime që i tha se unë doja divorcin”; tregoi Shabani

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article