Rita Ora, një nga artistet femra më të dëgjuara të shekullit 21!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është emëruar si artistja femër më e dëgjuar e shekullit 21 në Mbretërinë e Bashkuar. Renditje është përpiluar nga të dhënat e stacioneve radiofonike dhe kanaleve televizive.

Këtë lajm e ka dhënë vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj social Instagram, ku ka ndarë me ndjekësit lumturinë që ndjen për këtë arritje të madhe.

“Kjo është e mahnitshme. Në shekullin 21, eh? Mirë njerëz e mora atë. Jam mirënjohëse çdo ditë, shekulli 21 është shumë i gjatë, kështu që edhe ta konsiderosh është thjesht i mrekullueshëm. Kthehem në studio atje ku filluan të gjitha”, ka shkruar Rita përkrah disa fotografive, teksa ka shtuar, “Ja dhe një foto nga palestra e një tatuazh për të më rritur fuqinë dhe besimin te vetja. Jini të sjellshëm me veten. Keni durim. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ajo që besoni. Ju dua”, ka përfunduar ajo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Previous ArticleNext Article