Bora Zemani, sot në Big Brother? Ç`do të bëjë Donaldi!

Nga burime zyrtare është mësuar se mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit live të “Big Brother VIP”, do të kemi një surprizë të madhe për publikun, thotë TCH. Pas të gjithë fokusit që i kanë dhënë këto ditë portalet dy konakurentëve, Donaldi dhe Semi, me idenë se mund të lindë dicka mes tyre, ka qenë e madhe kureshtja mbi reagimin e Borës. Por moderatorja, që është mikeshë me Semin, është komentuar dhe ajo, duke u gjendur si padashur në një situatë të padëshiruar. Tani, duket se nga  shtëpia VIP, do të ketë surpriza këtë mbrëmje!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article