Armina Mevlani pozon në krah të Liri Berishës në Panairin e Librit, dhe duken kaq bukur!

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani prej disa vitesh po jetojnë një lidhje të bukur dashurie.

Së fundmi Shkëlzeni ka ndarë një fotografi në rrjetet e tij sociale ku shihet Armina Mevlani krah nënës së tij Liri Berisha.

Fotografinë ai e ka shoqëruar me dy emoji me zemra, teksa Liri Berisha ndodhet në “Panairin e Librit” për të promovuar librin e saj të ri, “Nënë Tereza në jetën time”.

 

Mesa duket Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kanë zgjedhur t’i qëndorjnë pranë nënës së tij në këtë moment të veçantë për të.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article