Kelly Osbourne, në pritje të fëmijës së saj të parë!

Aktorja Kelly Osbourne dhe partneri i saj Sid Wilson kanë njoftuar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ylli televiziv ka bërë të ditur lajmin në rrjetin e saj social Instagram teksa e emocionuar ka shkruar, E di që kam qenë shumë e heshtur këto muajt e fundit, kështu që mendova të ndaj me ju të gjithë se pse… Jam mbi hënë për të njoftuar se do të bëhem mama. Të thuash që jam e lumtur, nuk do të thotë aspak. Unë jam në ekstazë!”.

Njoftimi i ëmbël në media sociale erdhi gati tre muaj pasi Osbourne zyrtarizoi marrëdhënien e saj me DJ e njohur.

“Pas 23 vitesh miqësi, nuk mund ta besoj se ku kemi përfunduar. Ti je shoku im më i mirë, shpirti im binjak dhe unë jam shumë e dashuruar me ty, Sidney George Wilson”, u shpreh Kelly.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article