Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë

View Gallery
7 Photos
Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr (2)

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr ok

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr wall

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Miranda Kerr2

Miranda Kerr, zbulon sekretin e bukurisë
Sauna

Një dush i ftohtë akull në mes të dimrit, mund të jetë makthi më i keq për pjesën më të madhe të njerëzve, por në fakt ky është sekreti që e mban në formë modelen Miranda Kerr. Topmodelja australiane ka rrëfyer sekretet e saj të pazakonta të bukurisë. Bukuroshja 32 vjeçare tregon se i pëlqen të konsumojë lëngje të shëndetshme perimesh, masazhon qafën me balsam mente dhe bën joga në shtëpinë e saj në Malibu. Ajo madje ka një sauna infrared nën krevatin e saj, e cila të relaksohet, detoksifikohet, të ndihmojë rritjen e qelizave, qarkulimin e gjakut, humbjen e peshës  si dhe është kundër-plakjes.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.