Yjet në premierën botërore të James Bond

Episodi i radhës i agjentit 007 quhet Spectre. Premiera botërore e filmit u shfaq mbrëmë në Royal Albert Hall të Londës. Aktori Daniel Craig, luan për herë të katërt rolin e agjentit britanik James Bond. Ai u shfaq gjatë premierës së filmit krah dy aktoreve Lea Seydoux dhe Monica Bellucci. Në premierë ishin mysafirë Duka dhe Dukesha e Cambridge, William dhe Kate,bashkë me Princin Harry, dhe shumë emra të njohur të botës së artit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *