Në shtrat me Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Ndërsa filmi i tyre i fundi ka në qendër një martesë të dështuar, Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë parë përtej karaktereve që interpretojnë në ‘By the sea’. Çifti i fuqishëm i Hollywood kanë pozuar për kopertinën e ‘Vanity Fair’ Itali në një foto intime. Dy yjet shihen teksa përqafojnë ëmbëlsisht njëri-tjetrin të ulur në një shtrat, dhe Angelina, 40 vjeçe ka hedhur këmbën rreth trupit të të shoqit. Me krahët muskuloz rreth trupit të bashkëshortes së tij të bukur, Brad duket të paktën një dekadë më i ri se 51 vjetët që mban mbi supe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *