Vathë të mëdhenj dhe të shndritshëm

Nga pasarelat në vitrina; vathët e mëdhenj, të çmuar apo bizhu rikthehen sërish në një trend këtë sezon. Por, vëmendje: nuk vishen vetëm për ndonjë rast të veçantë në mbrëmje, por veçanërisht ditën me bluza, këmisha dhe xhinse. Ja disa nga modelet më të bukura në qarkulli, gati për t’u veshur edhe gjatë festive të dhjetorit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *