Si të vishni rozën e trëndafiltë

 

Në pasarela është bërë një trend i padiskutueshëm, në tapetin e kuq ka zëvendësuar ngjyrat klasike në veshjet e yjeve të showbizit. Po flasim për rozën e lehtë të trëndafiltë, ngjyra simbol e feminilitetit, por shpesh të veshur në mënyrë krejt të gabuar duke krijuar efektin e kundërt. Ja disa rroba dhe aksesorë tek të cilat ky tonalitet është kthyer në një tendencë të madhe. Për ta kombinuar siç duhet ju këshillojmë që ta afroni me tone si grija ose nuanca të tjera neutrale të rozës.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *