Star Wars mania, pushton edhe botën e modës

“Star Wars 7 : The Force Awakens” do të shfaqet në 17 dhjetor në kinematë në Shqipëri, ndërsa premiera botërore u bë më 14 dhjetor në Los Angeles. Duke u bazuar në suksesin ndër vite të kësaj sage por edhe të numrit shumë të lartë të fansave, bota e modës nuk ka mbetur mbrapa, duke ofruar sfilata dhe veshje të ndryshme të inspiruara nga ky film.

Më poshtë keni disa prej veshjeve dhe aksesorëve të inspiruar nga Star Wars:

Çizme Moon Boots Star Wars, 120 euro

Triko Star Wars prej pambuku, 99 dhe 45 euro

Shall Dark Vador, 250 euro

Stilolaps Roller Tie Fighter edicion i limituar, me porosi

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *