Buzëkuqët më të bukur të vitit 2015

Nga pasarelat në mbrëmjet gala, personazhe të njohur të botës së modës, kinemasë dhe muzikës vijnë në një kolazh për të treguar ngjyrat e vërteta të buzëkuqeve që kanë qenë tendencat e sezonit. BORDO sjell disa nga buzëkuqët më IN të vendosur në buzë nga personazhe të njohur: tonalitete të pzakonta, por që u kthyen në njëbusull orientimi për të gjithë në jetën e përditshme.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *