Horoskopi 2016 në 12 vathë Louis Vuitton

Dymbëdhjetë vathë prej floriri, një për çdo shenjë të horoskopit…! Kjo është ideja më e fundit e Louis Vuitton, që ka nxjerrë për linjën e bizhuve “Fortune”, që pritet të kenë të njëjtin sukses që pati linja e gjerdaneve “Initiales”. Një piedestal kozmik i personalizuar, i riparë dhe korigjuar në version ultrakgrafik, që mund t’i mbani si talizman dhe të tregoni fuqishëm konstelacionin që i përkisni.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *