Detajet e sfilates Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 në Los Angeles

Qëndisje model vitet ’70, detaje me yje, temina…

Seti me neonë i sfilatës u realizua nga dizenjuesja, Lucia Santina Ribisi, në bashkëpunim me artistin Mitchell Syrop për realizimin e një sfilate të tipit koncert.

Elementi surprizë i kësaj sfilate ishte një podium femëror që i hapte vendin zbulimit të një linje të re.

Ndërsa për makiazhin është përdrorur shkëlqim, i vendosur kudo në fytyrë, mbi qepallat e sipërme duke dhënë pamjen syve të një maceje, si dhe në pjesën e poshtme të qerpikëve për të pasur një ipakt në maksimum…

Zbuloni gjithçka mbi detajet e koleksionit Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 meshkuj dhe femra në galerinë tonë të fotove.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *