Intervista e Charlize Theron për Dior

Gjatë përgatitjeve të fushatës së re për modelin e ri J’adore, aktorja Charlize Theron përfshihet në një lojë pyetje-përgjigje zbuluese, me një humor të mirë në komunikim, çfarë e bën të lumtur, çfarë dëshiron në jetë dhe, sigurisht, roli i saj si muzë tek Dior.

Në këtë video të shkurtër zbulojmë një Charlize Theron fantastike, si gjithnjë, e lumtur dhe e qeshur, bashkëpunëtore me ekipin fotografik të mbledhur rreth fotografit Peter Lindbergh.

Përpara objektivit të tij, bjondia e bukur shkëlqen me një fustan tyli të mbushur me diamante.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=GKIASncgXno

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *