Ja si duket Irina Shayk pa make-up

Irina Shayk është një modelet më të kërkuara në botë, dhe sigurisht një nga femrat më të dëshiruara të botës. Me make-up apo natyrale, ajo sërish mbetet e njëjta. Ditën e sotme, modelja 30 vjeçare, Irina Shayk ka postuar një selfie në Instagram ku përshëndet fansat e saj.
Me një veshje të Intimissimi, modelja ruse tregon bustin e saj, dhe xhinset e Givenchy. Në përshkrimin e fotos shkruan: “Kur je e fiksuar me xhinset e tua Givenchy dhe kanatieren Intimissimi”.
Kaq ka mjaftuar që të vërshojnë një mal me komente ku e përgëzojnë modele për bukurinë e saj natyrale.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *