Pas shtatzënisë, Megan Fox rikthehet me bashkëshortin

Megan Fox dhe Brian Austin Green ka dhënë shenja të qarta se ata janë duke i dhënë martesës së tyre një tjetër shans. Prestigjozja britanike, Daily Mail ka siguruar disa foto ekskluzive të çiftit, të cilët janë fotografuar së bashku ditën e premte në ishujt Hawaii. Të kapur dorë për dorë, ata duken të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Gjatë vite pasi ata u martuan në Maui, dyshja janë parë parë sërish po aq të lumtur bashkë, ndërkohë që ishin duke bërë një shëtitje romantike në plazh.
Fotografitë e reja, sigurisht duhet të provojnë ribashkimin e çiftit, tetë muaj pasi Megan kishte kërkuar divorcin.
Që nga lajmi se aktorja është shtatzënë me fëmijën e tyre të tretë, pati shumë hamendësime nëse ato do të vazhdonin dokumentat e divorcit, apo do t’i jepnin martesës së tyre një tjetër shans.
Dhe mesa duket nga këto foto, Brian dhe Megan kanë vendosur t’i japin edhe një mundësi martesës së tyre 6 vjeçare.

Burimi: Daily Mail

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *