Sinan Hoxha bëhet baba, ja emri i djalit

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë pritur sot fëmijën e tyre të parë. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti me anë të fotove të postuara në profilet e tyre në Instagram. Vogëlushi i quajtur Ansi ka lindur në Hamburg të Gjermanisë dhe gëzon shëndet të plotë.
“Ndenja më e bukur në botë. Pa fjalë”, shkruan Sinani bashkangjitur fotos me Andrrën dhe vogëlushin. Ndërkohë që Andrra Destani shkruan në Instagramin e saj: “Faleminderit Zot!”.
Edhe ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushit Ansi!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *