Ilva Tare ka një mesazh falenderimi për ndjekësit e saj

Ilva Tare ka rritur shifrën e 10 mijë ndjekësve në rrjetin social Instagram dhe ka dashur t’i falenderojë ata për arritjen e kësaj shifre. Ajo ka publikuar një foto ku në krah shkruan “Shumë, shumë falemnderit”. Ilva është ndër moderatoret më të njohura të televizioneve shqiptare dhe krahas karrierës po kalon një moment mjaft të mirë edhe në jetën e saj private ku po shijon mëmësinë nga martesa me deputetin demokrat Eduard Selami.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *