Bjonde platin, nuanca e kësaj vere

Bashkë me verën, kujdesin ndaj trupit, njëkohësisht zgjedhim edhe ngjyrën e duhur për këtë stinë, e cila duhet të jetë në përshtatje me tiparet e fytyrës dhe karakterin tonë. E sikurse ndodh në industrinë e modës, kanë nisur të përcaktohen se cilat do të jenë tendencat në këtë aspekt.
Nuanca bjonde platin është ajo që kanë zgjedhur disa nga emrat më të lakuar të Hollywood-it, që nga Taylor Swift dhe deri tek Emma Stone.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *