Lori Hoxhën e ngatërrojnë me Anxhelina Hadërgjonaj

Në një nga fotot e postuara së fundmi në Instagramin e saj, Lori Hoxha duket e ngjashme me Anxhelina Hadërgjonaj. Të paktën kështu kanë menduar ndjekësit e blogeres shqiptare, të cilët nuk kanë hezituar të ia vënë në pah këtë ngjashmëri në këtë foto.
Teksa sheh fotot e të dyjave, Hadërgjonaj dhe Hoxha duket shumë të ngjashme, kjo për shkak të grimit dhe pozave të njëjta. Ju si mendoni?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *