Urimi i ndjerë i Marina Vjollcës për ditëlindjen e Getit

Reperi nga Kosova Getoar Selimi feston sot ditëlindjen dhe Marina Vjollca, partnerja e tij, ka qenë ndër personat e parë që e kanë uruar. Ajo e ka uruar në Instagram përmes një postimi mjaft të bukur. “I shtrenjti im gëzuar ditëlindjen! Ti je gjithçka për mua, ndihem shumë e bekuar që je në jetën time”, i shkruan Marina krah një fotoje të përbashkët. Çifti është i lidhur prej kohësh por preferoi ta mbante sekrete fillimisht lidhjen e tyre. Pas publikimit të disa fotove ku shiheshin bashkë, ata u detyruan të mos fshihen më duke dalë hapur si një çift.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *