Aktorja e “50 Shades of Grey”, sërish skena të nxehta gjatë xhirimeve

Me rroba apo pa rroba, kur bëhet fjalë për aktoren Dakota Johnson, nuk është se bën edhe aq përshtypje. Skenat e saj një vit më parë në filmin “50 Shades of Grey” nuk i kanë shpëtuar askujt, kështu që të gjithë janë duke pritur filmin e radhës “Fifty Shades Darker”, xhirimet e së cilit janë duke u kryer.
Gjatë ditës së djeshme, aktorja 26 vjeçare ka shkëlqyer topless gjatë xhirimeve për pjesën e dytë të filmit. Ajo mbante veshur bikini ngjyrë limoni dhe në sheshxhirime, bashkë me të dhe aktorin Jamie Dornan, ishte edhe bashkëshortja e tij, Amelia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *