Seksi dhe lozonjare: Foto e Encës që “ndezi” fansat

Enca Haxhia është ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit dhe një kontribut të rëndësishëm në suksesin e saj ka natyrisht fiziku joshës që ka. Dhe Enca nuk përton ta reklamojë atë sa më shumë të jetë e mundur. Ajo ka publikuar një foto (e para) ku shihet e shtrirë në bar dhe me një palë sytjena shumëngjyrëshe që i nxjerrin në pah gjoksin. Seksi dhe lozonjare njëkohësisht. Enca di si të nxjerrë më të mirën e saj!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *