“Çmendet” Enca, luan me një “vegël” artificiale

Enca Haxhia bën thuajse gjithçka për të tërhequr vëmendjen. Këngëtarja bukuroshe ka publikuar një foto ku shihet të luajë me diçka, që ngjan me një penis artificial. Fotot janë publikuar në Snapchat. Madje pasi luan me të, Enca duket teksa e mat atë dhe jep “përfundime”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *