Vjen largimi i parë: Ja kush ikën nga “Portokalli”

treshjaPrej disa ditësh po flitet për largime nga “Portokalli” pas hapjes së një audicioni për moderatorë. Teksa nuk dihet fati i Salsanos dhe Xhemit, është thuajse e sigurt që Eneda Tarifa do të largohet nga drejtimi i shfaqjes së njohur. Vendimi i marrë nga Top Channel është përfundimtar dhe Eneda do të lërë drejtimin e “Portokalli”. Pritet me kureshtje se çfarë do të ndodhë me dy drejtuesit e tjerë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *