“Kurora” dedikuar Mbretëreshës Elizabetë, dalin fotot e para…

Është një nga serialet televiziv më të rëndësishëm, ku rrëfehet historia e Elizabetës së II-të që është përkufizuar edhe si “gruaja dhe nëna e një kombi të tërë”. Në rolin e sovranes do të jetë Claire Foy, protagoniste edhe në filmin “ I fundit i Tampilerëve”. Në krah të saj do të jetë Matt Smith: ish përkthyesi i serialit televiziv “Doctor Who”, ku interpreton princin Philip të Edinburgut. “The Crown” është një nga produksionet më ambicioze të propozuara ndonjëherë, është projektuar dhe ideuar nga Peter Morgan.

Kohët e fundit është publikuar edhe trailer-i zyrtar i “The Crown”, seriali televiziv i “Netflix” që do të shfaqet në 4 nëntor.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *