Fotot: Ndryshimi tronditës i familjes Kardashian, nga operacionet plastike

Ato janë padyshim familja më e njohur në botën e shoubizit por jo vetëm. Klani Kardashian ia ka arritur që në pak vite të pushtojë mediat rozë me historitë dhe bëmat e tyre. Janë dër femrat më të bukura në botë, por sigurisht falë ndihmës edhe të operacioneve plastike. Khloe, Kendall dhe Kylie janë tre prej motrave që kanë ndryshuar më shumë nga ndërhyrjet kirurgjikale që kanë bërë. Më poshtë ju sjellim disa foto të tyre për të kuptuar se sa kanë ndryshuar ato nga operacionet plastike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *