Dimri kërkon të ngrohtin “ushtarak”

Ditët po ftohen edhe më, ndaj besojmë se jeni në kërkim të xhaketës, trekuartit ose palltos së ngrohtë por edhe me stil. Për të pasur të duhurën duhet të mësoni çfarë sugjerojnë stilistët dhe blogeret e modës. Stili ushtarak duket se edhe këtë vjeshtë-dimër do të jetë tendencë. Ky sugjerim vjen nga shtëpia e modës Tommy Hilfiger, Burberry, Valentino, Maison Margiela.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *