Amal Clooney befason sërish me pamjen e saj

Amal Clooney është e njohur si një avokate dhe aktiviste e zonja. Por në rrethin e artistëve ajo njihet si partnerja e aktorit George Clooney. Vëmendja mediatike është gjithnjë në rritje, veçanërisht pas martesës së çiftit që nga shtatori i vitit 2014. Nuk ka kaluar pa u vënë re unaza e propozimit si dhe daljet e saj në publik.

Amal, avokatja dhe aktivistja e të drejtave të njeriut, ka kultivuar një stil personal ndër vite, edhe para se të njihej me bashkëshortin e saj. Një përzierje mes veshjes zyrtare dhe tendencës, zonja Clooney gjithnjë duket mjaft e kujdesur në look për çdo rast.

Amal Clooney
Amal Clooney

Amal, ka befasuar së fundi me jumpsuit-in e purpurt teksa shoqërohej nga babai i saj Ramzi. Të dy shkuan të vizitonin George Clooney-n në sheshxhirimin e filmit “Suburbicon” në Los Angeles.

Jumsuit "Tome" dhe sandale platformë "Jimmy Choo"
Jumpsuit “Tome” dhe sandale platformë “Jimmy Choo”

Veshja e Amal është e markës “Tome” dhe kushton 1.458 euro, ndërsa sandalet platformë “Jimmy Choo” 375 euro.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *