Bradley Cooper dhe Irina Shayk, plane për martesë

Bradley Cooper dhe Irina Shayk po kalojnë kaq mirë me njëri-tjetrin, por duket se çifti nuk mjaftohet vetëm me kaq. “Ata janë shumë të lumtur dhe po mendojnë të martohen e të kenë fëmijë.” – bën me dije një burim i afërt pranë çiftit.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk
Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Ndërkohë aktori dhe modelja janë duke planifikuar disa ditë pushime tropikale me familjen dhe miqtë e ngushtë. “Irina dhe Bradley duan të kenë një jetë private që të jetë plotësisht e tillë.” – tregojnë të njohurit e tyre. Ndërkohë Bradley është duke punuar për “A star is born” me protagonist Lady Gaga-n. Kjo shënon dhe debutimin e aktorit Cooper si regjisor. Nga ana tjetër, Irina vijon karrierën si modele në sfilatat e Victoria’s Secret.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *