Befasia e Dua Lipës: Diçka speciale për ju po vjen!

Dua Lipa ka festuar një ‘event’ në rrjetet sociale të cilin nuk mund ta anashkalonte. Bukuroshja me origjinë shqiptare ka arritur 100 mijë ndjekës në Twitter. Ajo ka hedhur një status ku falenderon ndjekësit, dhe premton diçka speciale. “100 mijë fansa, faleminderit të dashurit e mi për mbështetjen e vazhdueshme që më jepni çdo ditë. Unë kam diçka speciale për ju vikendin e ardhshëm”, ka shkruar këngëtarja, duke paralajmëruar kështu një befasi të re.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *