Rita Ora në filmin me skena erotike, por…

Këngëtarja shqiptare Rita Ora po mundohet të çajë edhe në tregun e filmit dhe ka marrë pjesë në serinë e dytë të “50 shades of Gray”. Filmi është i mbushur me skena erotike, por Rita nuk luan në asnjë prej tyre. Ajo në film do të luajë rolin e motrës së protagonistit kryesor dhe shfaqet vetëm në disa sekuenca. Pavarësisht se portalet shqiptare shkruajnë se edhe Rita Ora do të jetë pjesë e skenave erotike, diçka e tillë nuk është e vërtetë. Më poshtë ju sjellim edhe trailerin jozyrtar të filmit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *