Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve

View Gallery
21 Photos
ariana-grande
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
ariana-grande

beyonce
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
beyonce

dita-von-teese
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
dita-von-teese

emma-roberts
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
emma-roberts

emmy-rossum
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
emmy-rossum

gwyneth-paltrow
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
gwyneth-paltrow

kate-hudson
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
kate-hudson

khloe-kardashian
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
khloe-kardashian

kourtney-kardashian
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
kourtney-kardashian

kris-jenner
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
kris-jenner

kylie-jenner
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
kylie-jenner

kylie-minogue
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
kylie-minogue

mariah-carey
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
mariah-carey

miranda-kerr
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
miranda-kerr

nick-jonas
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
nick-jonas

olivia-palermo
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
olivia-palermo

osbourne
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
osbourne

reese-whiterspoon
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
reese-whiterspoon

taylor-swift
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
taylor-swift

tom-brady-dhe-giselle
Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve
tom-brady-dhe-giselle

Të famshmit, si e dekoruan pemën e Krishtlindjeve

Krishtlindjet kanë trokitur tashmë dhe atmosfera po ndihet tek të gjithë, përfshirë këtu edhe të famshmit…

Ndërsa jemi duke pritur që të shikojmë në rrjetet e tyre sociale foto që të na tregojnë pemët e mëdha dhe dekorimet që kanë përdorur për Krishtlindjet e 2016-ës, le të bëjmë një hap pas dhe ju propozojmë të shikoni në galerinë e mësipërme dekorimet më të bukura për vitin 2016.

Gisele Bundchen, Taylor Swift, Mariah Carey, Kate Hudson, Ariana Grande, Beyonce, familja e madhe Kardashian dhe shumë të tjera, zbuloni se si të preferuarit tuaj nga bota e Hollywood-it kanë festuar Krishtlindjet e fundit, edhe pse jo mund edhe të frymëzoheni prej tyre.

                                                                                                                       /BORDO/ A.D

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.